У Раді розповіли деталі можливих змін щодо мобілізації в Україн

У Раді розповіли деталі можливих змін щодо мобілізації в Україн
0
У Раді розповіли деталі можливих змін щодо мобілізації в Україн

У Раді розповіли деталі можливих змін щодо мобілізації в Україні. Це стосуватиметься відстрочки для студентів, педагогів, строковиків та родичів інвалідів, а також про демобілізацію.

 

Про це розповів перший заступник голови комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк, пише РБК-Україна з посиланням на його коментар в ефірі телемарафону.

 

«Продовжує роботу робоча група, до якої входять представники всіх фракцій та груп. Вони працюють над вдосконаленням законодавства в сфері військової діяльності. І найближчими днями ми будемо розглядати низку законопроектів, в тому числі напрацьовані цією робочою групою», - каже він.

 

За його словами, народні депутати в розробці законопроектів, що стосуються мобілізації, демобілізації і інших питань сектору оборони радяться з вищим військовим керівництвом.

 

Для того, щоб провести фахову професійну ротацію, потрібно підготувати певну кількість військовослужбовців ЗСУ та інших сил оборони

0
Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі в ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
Незаконну вирубку дерев виявили на Рівненщині
0
Читати далі
Нова гімназія в Рівному: запрошують у колектив креативних керівників гуртків та педагогів
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі