У Рівненській облдержадміністрації розпочав роботу Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій

У Рівненській облдержадміністрації розпочав роботу Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій
0
У Рівненській облдержадміністрації розпочав роботу Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій

Про це під час онлайн брифінгу повідомила заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

Структурний підрозділ ОДА утворений шляхом перетворення управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю – у департамент. Він буде складатися із двох управлінь – цифрової трансформації та суспільних комунікацій. Департамент відповідатиме за реалізацію державної політики у сфері інформаційної діяльності та регіональної цифровізації.

«Цифровий розвиток - це наш пріоритет сьогодні. Тому для нас важливо, аби кожен мешканець Рівненщини, незалежно від того, де він проживає, в селі чи в місті, відчув реальні зміни від цифровізації, – наголосила Іванна Смачило.  - Ми будемо набирати людей для того, щоб впроваджувати цифрову трансформацію в усі галузі на Рівненщині та робити ці процеси максимально відкритими».

Вже невдовзі в ОДА стартують перші конкурси в новий департамент.

Очолив департамент Олександр Поліщук, який до цього керував управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили угруповання, яке допомагало військовим тікати зі служби
0
Читати далі
На Рівненщині затримали лікаря, який сприяв в ухилення від мобілізації
0
Читати далі
У Сарнах внаслідок ДТП загинув неповнолітній скутерист
0
Читати далі
 На Рівненщині померла жінка, яка понад 8 місяців перебувала в комі після ДТП
0
Читати далі
«Не тільки США займаються подібним»: Флеш розповів, як у 2023 році йому написали з держструктури через відео з НЛО
0
Читати далі
У Рівному готують остаточний перехід на безготівковий проїзд
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть військовослужбовця, який «вирішував» питання щодо служби у тилу
0
Читати далі
28 дітей на одного кандидата в батьки: статистика в Україні
0
Читати далі
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі