У Рівненській ОВА знову навчають антикорупційному законодавству

У Рівненській ОВА знову навчають антикорупційному законодавству
0
У Рівненській ОВА знову навчають антикорупційному законодавству

Цього разу підвищують кваліфікацію за короткостроковою програмою уповноважені особи з питань запобігання та протидії корупції.


Навчання проходить за планом Рівненського регіонального центру підвищення кваліфікації.

 

Серед спікерів - завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Рівненської ОДА, секретар робочої групи «Прозорість і підзвітність» Віктор Жижчук. 

 

«В Україні триває кампанія із декларування. До 31 березня цього року всі держслужбовці мають подати декларації за звітний рік. Розповів про особливості електронних декларацій та їхню перевірку. Зазначу, що вже 4-й місяць при Рівненській ОДА працює робоча група «Прозорість і підзвітність», яка аналізує публічні закупівлі у тому числі ті, які проводять структурні підрозділи адміністрації. Також члени робочої групи активно вивчають тендерні закупівлі в області», - сказав Віктор Жижчук.

 

Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо заходів фінансового контролю. Окрім того, ознайомилися зі змінами в законодавстві.

 

Нагадаємо, що якщо у вас є достовірна інформація про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами, ви можете надати допомогу в запобіганні і протидії корупції, повідомивши інформацію за посиланням.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
28 дітей на одного кандидата в батьки: статистика в Україні
0
Читати далі
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
В Острозі у дилера вилучили «товару» на понад 800 тисяч гривень
0
Читати далі
У Польщі дорослі чоловіки побили 14-річного українця
0
Читати далі
На Рівненщині жінка оформила кредитів на понад 2 мільйони гривень
0
Читати далі
Заступника голови Рівненської облради засуджено до 9 років позбавлення волі
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ та Нацполіція викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
У Рівному чоловік взяв хабар за працевлаштування з відстрочкою
0
Читати далі