![У Рівненському районі нетверезий молодик пограбував жінку У Рівненському районі нетверезий молодик пограбував жінку](https://vse.rv.ua/storage/661a875eef/CC5B77EC-D63B-40E8-8423-816B7C2587A5-big.jpeg)
4 березня увечері 65-річна жителька Невіркова поверталася додому, коли в цей час невідомий штовхнув її та вирвав із рук сумку. У ній знаходились два мобільних телефони, ключі від будинку, паспорт, банківська картка та 250 гривень.
Орієнтовно за дві години поліцейським вдалося розшукати на одній із вулиць села нападника — 25-річного місцевого жителя, у якого виявили та вилучили викрадене. До того ж, молодик перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Раніше судимого зловмисника затримали у порядку статті 208 КПК України.
Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст.і 186 КК України.
Слідчі скерували до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.