У Рівненському районі поліцейським хотіли дати хабаря

У Рівненському районі поліцейським хотіли дати хабаря
0
У Рівненському районі поліцейським хотіли дати хабаря

Під час патрулювання у селі Дядьковичі Рівненського району в поле зору працівників сектору реагування відділення №1 вчора, першого лютого, близько 19 години потрапив автомобіль «ЗАЗ 1103», у якого не освітлювався номерний знак. 

Під час перевірки документів і спілкування із водієм, 45-річним жителем села Плоска Рівненського району, поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Це і підтвердили результати огляду за допомогою приладу «Драгер» — 1,13 проміле.

Під час складання адмінматеріалів керманич запропонував правоохоронцям неправомірну вигоду. Попри застереження, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність, наполіг на своєму та поклав поліцейським в авто 2200 гривень. 

Слідчо-оперативна група задокументувала злочин та за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди службовій особі внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України. Грошові кошти вилучені.  45-річному жителю села Плоска загрожує кримінальна відповідальність у виді обмеження чи позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.

Крім того, на порушника поліцейські склали іще два адміністративні матеріали за частиною 1 статті 130 та частиною 6 статті 121 КУпАП. 

 

Читайте також:У Рівному спростовували міфи домедичної допомоги

Читайте також:Цьогоріч Україні може вивести на орбіту власний супутник

Читайте також:Новий український правопис залишається, – міністр Малюська

0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі внаслідок наїзду потяга загинув неповнолітній
0
Читати далі
На Рівненщині з початку року усиновили 12 дітей
0
Читати далі
У Рівному в ДТП постраждав 17-річний мотоцикліст
0
Читати далі
Зґвалтував малолітню падчерку: слідчі поліції Рівненщини повідомили зловмиснику про підозру
0
Читати далі
Освітній заклад нового рівня в Рівному: знайомтесь зі StarLand
0
Читати далі
У Рівному виявили у продукції замасковані нарковмісні речовини: розшукують причетних
0
Читати далі
На Рівненщині жінку ошукали в телеграмі на понад 12 тисяч гривень
0
Читати далі
У Рівненському районі 10-річний велосипедист потрапив в ДТП
0
Читати далі
Перший етап всеукраїнських змагань «Ігри ветеранів» 2026 стартував на Рівненщині
0
Читати далі