У рівненському суді ледь не дійшло до бійки: активісти прийшли підтримати Гранітного (ВІДЕО)

У рівненському суді ледь не дійшло до бійки: активісти прийшли підтримати Гранітного (ВІДЕО)
1
У рівненському суді ледь не дійшло до бійки: активісти прийшли підтримати Гранітного (ВІДЕО)

Сьогодні Рівненський міський суд мав розглянути клопотання про продовження запобіжного заходу Ярославу Гранітному, але активісти у суді вчинили скандал. Нагадаємо, його звинувачують у сепаратизмі та Державній зраді, через мітинг біля Рівненської ОДА, з вимогою легалізувати видобуток бурштину. Чоловіка уже понад два роки утримують в СІЗО. За його словами він і досі не ознайомлений з матеріалами справи і всі судові засідання, які відбуваються один раз у тиждень, зводяться до того, що продовжується лише термін тримання під вартою.

Нещодавно, суд визначив заставу Ярославу Гранітному у розмірі понад 550 тисяч гривень і він оголосив збір коштів, які обіцяє згодом повернути. Очевидно зібрати необхідну суму йому не вдалося. Його друзі почали збирати підпису у підтримку Гранітного. Текст звернення та хто підписав клопотання можна переглянути нижче.







Деякі депутати та активісти, які підписали звернення, прийшли на сьогоднішнє засідання. На початку люди зчинили галас, мовляв колегія суддів не встановила, кого саме вони обвинувачують у злочині: людину та громадянина України чи фізичну особу. За їхніми словами у цих двох поняттях різні правові статуси.

Судді зробили активістам зауваження за порушення громадського порядку, оскільки у суді можуть висловлюватися тільки учасники судового процесу. Проте вгамувати людей не вдалося. Було вирішено посилити охорону.



1
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі