
Чоловік раніше потрапляв в поле зору правоохоронців за незаконне зберігання наркотиків. Тепер відповідно до санкції статті йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.
Правоохоронці встановили, що вчора, 22 вересня, близько 17 години 38-річний рівнянин залишив свою сумку на лавці біля магазину та відійшов, щоб провести знайомого.
У цей час невідомий чоловік побачив барсетку, наздогнав її власника, віддав річ та пішов. Невдовзі потерпілий виявив, що з його сумки зникли 400 доларів і 12 тисяч гривень.
Працівники карного розшуку через пів години встановили особу зловмисника: ним виявився 44-річний рівнянин, який «знайшов» барсетку.
Фігурант за місцем проживання добровільно видав правоохоронцям крадене.
Слідчий проводить досудове розслідування за ч.4 ст.185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) КК України. Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру.