У Рівному на дереві застряг кіт: його знімали рятувальники

У Рівному на дереві застряг кіт: його знімали рятувальники
0
У Рівному на дереві застряг кіт: його знімали рятувальники

Подія сталася вчора, 18 серпня, близько дев’ятої години ранку на вулиці Київській у Рівному. До Служби порятунку звернулися рівняни та попросили допомогти зняти з дерева кота, який вже три дні сидів на гілках та не міг самостійно злізти. Люди пробували зняти його, та не вдалося. Тому звернулися до Служби порятунку.

Кіт сидів на гілках на висоті приблизно третього поверху. Прибувши на місце рятувальники дістали пожежну драбину та зняли хвостатого з дерева.

Громадяни щиро подякували співробітникам Служби порятунку за чуйність та швидку допомогу.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У ЦНАПах впроваджуватимуть сервіси зі штучним інтелектом
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі
146 жінок Рівненщини отримали у травні почесне звання «Мати-героїня»
0
Читати далі
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі