У Рівному на три роки заборонили зовнішню рекламу

У Рівному на три роки заборонили зовнішню рекламу
0
У Рівному на три роки заборонили зовнішню рекламу

З 17 квітня в Рівному заборонили встановлювати нові білборди, сітілайти та інші елементи зовнішньої реклами. Про це повідомляє UA:Рівне. Рішення про мораторій, який триватиме найближчих три роки, прийняли члени Рівненського міськвиконкому. Як пояснив заступник міського голови Віталій Герман, раніше дозвіл на встановлення можна було отримати через рішення того ж таки виконкому, тепер до 15 квітня 2021-го року це буде неможливо. За інформацією комунальників зараз рекламних конструкцій в місті налічується до тисячі. Якщо хтось вирішить встановити щось самовільно - таку рекламу в УЖКГ обіцяють демонтувати.

«Ми писали «на 1 рік», але члени виконкому вирішили на три роки. Тобто наступних три роки дозволів на встановленн рекламних конструкцій не буде. Тому звертаюсь до підприємцівз проханням не писати дарма листи, тому що на них буде відмова», - розповів заступник начальника УЖКГ Рівного Володимир Лапюк.

«Як представник цього бізнесу можу вам сказати, що у нас в місті місць для встановлення  просто не лишилось. Вже це перейшло критичну  граничну межу і вже якщо більше - то це вже не можна буде назвати навіть бізнесом. Тепер, мені здається, було б непогано ще займатись зовнішнім виглядом того всього, що вже існує», - зазначила керівниця Асоціації рекламістів Рівненщини Лілія Кректун.

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині не всі школярі на канікули підуть одночасно
0
Читати далі
Викрито схему прикриття «порноофісів» у трьох областях України
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік застрелив співмешканку та скоїв самогубство
0
Читати далі
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі