У Рівному планують розпочати більше 10 напрямків потенційної співпраці із Канадою

У Рівному планують розпочати більше 10 напрямків потенційної співпраці із Канадою
0
У Рівному планують розпочати більше 10 напрямків потенційної співпраці із Канадою

5 липня міський голова Олександр Третяк провів робочу зустріч з президентом канадської компанії Refraction Asset Management Майклом Юрковічем, який вже інвестував в Україну понад 70 мільйонів доларів, а також відомий своєю діяльністю, спрямованою на підтримку розвитку України.

Під час зустрічі обговорили більше десяти напрямів потенційної співпраці. Проговорили і можливість культурного обміну з Канадою, зокрема, через підписання угоди про партнерство між містами.

За підсумками розмови, Майкл Юрковіч запевнив, що готовий інвестувати в наше місто, адже Рівне має усі умови, щоб стати бізнес-моделлю та прикладом для інших міст України.

«Інвестиції в економіку міста – важливий напрямок нашої роботи. Адже якщо буде достатньо робочих місць і достойна заробітна плата – не буде потреби містянам покидати свої родини у пошуках кращої долі десь за кордоном», – зазначив міський голова Олександр Третяк.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі
У Рівному пересилали психотроп до слідчого ізолятора
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальних старателів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік влаштував стрілянину на ґрунті ревнощів
0
Читати далі
На Рівненщині викрили організовану групу, учасники якої продавали фальсифікат
0
Читати далі
Зниклого поліцейського, який украв гроші із сейфу, затримали на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який вдарив ножем батька
0
Читати далі