У Рівному покращать роботу електротраспорту

У Рівному покращать роботу електротраспорту
0
У Рівному покращать роботу електротраспорту

Робота електротранспорту Рівного зазнає якісних змін. Не тільки оновлення автопарку сучасними та комфортними для пасажирів тролейбусами та дуобусами, але і комфортними побутовими умовами для водіїв та персоналу КП «Рівнеелектроавтотранс».

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко побував у капітально відремонтованому приміщенні для водії та кондукторів на кінцевій зупинці тролейбусів «Мототрек», що по вулиці Курчатова.

Ремонт приміщень, сучасної диспетчерської із обладнанням та системою «Dozor», яке відповідає вимогам сьогодення, санвузлів, кімнат відпочинку, їдальні, території з альтанками виконано власними силами. Наразі водії та кондуктори тролейбусів мають комфортні умови для відпочинку, адже тут сходиться декілька маршрутів, крім того у зв’язку з карантинними заходами на кінцевій зупинці проводиться і дезінфекція та прибирання транспорту, — розповів директор КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентин Ткачук.

Нагадаємо, що в останні роки, підприємство виведене з фінансової кризи, стабілізувалося та підвищилась ефективність роботи колективу. Відкрито багато нових тролейбусних маршрутів, що сприяло збільшенню доходів підприємства. Проведено реконструкцію і модернізацію ділянок контактної кабельної мережі. Оновлюється і збільшується парк тролейбусів. Це дає можливість у майбутньому відкрити нові додаткові маршрути.

Читайте також: Рівнянам покажуть онлайн-концерт польського гурту

Читайте також: Український безвіз із ЄС залишається в силі

Читайте також: СБУ викрила поліцейського, який «кришував» бурштинщиків (ФОТО)

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили сімʼю медиків, яка допомагала чоловікам ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Вараші жінка вбила знайомого після розпивання алкогольних напоїв
0
Читати далі
Мінфін оприлюднив план великого «податкового законопроєкту»
0
Читати далі
Нацполіція проводить понад 70 обшуків у медзакладах по всій країні
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували наркоугрупування з мільйонним обігом психотропів
0
Читати далі
В Україні різко подорожчали базові продукти
0
Читати далі
В Острозі на алеї Героїв вночі пошкодили банер
0
Читати далі
На Рівненщині визначили найкращих шахістів України серед спортсменів із порушеннями слуху
0
Читати далі
20 пожеж за добу в екосистемах Рівненщини: ситуація критична
0
Читати далі