У Рівному презентували веб-сервіси та комплексні рішення SMART СІТY

У Рівному презентували веб-сервіси та комплексні рішення SMART СІТY
0
У Рівному презентували веб-сервіси та комплексні рішення SMART СІТY
В обласному центрі продовжується процес у напрямку цифрової трансформації. Так вслід за кількома засіданнями робочих груп, у Рівному відбулася презентація веб-сервісів е-урядування, а також комплексні рішення «SMART РЕГІОН/SMART СІТY/SMART ГРОМАДА». Автори цих проектів - фахівці компанії «БІС-СОФТ», які мають великий досвід з впровадження проектів спільно з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади.
 
- Для мене, які міського голови та нашої команди важливо спростити процес отримання важливої інформації, видачі довідок чи збору даних. Адже це оптимізує роботу, як державних структур, так і це збереже час для мешканців громади, - переконаний міський голова Рівного Олександр Третяк.
 
У планах міської влади - прийняття у місті програми цифрової трансформації на 5-6 років, визначення відповідальних осіб та окремого структурного підрозділу, який займатиметься впровадженням цифровізації. Наша основна мета – це оперативний зворотній зв’язок мешканців з владою, над чим зараз і працює керівництво міста та експерти.
 
- Цифровізація відбуватиметься, практично, у всіх сферах життєдіяльності міста – від інфраструктури до освіти. Наше завдання - автоматизувати процеси, які раніше виконувались вручну та займали багато часу. А також приділяти максимальну увагу до кожного звернення громадян, приймати рішення,їх обгрунтованість, базуючись на великій кількості даних, - наголосив заступник міського голови Рівного Володимир Дяк.
0
Найцікавіші матеріали
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі
В Україні на одного новонародженого — троє померлих
0
Читати далі
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі
Судитимуть голову громади на Рівненщині за вимагання хабаря щодо вирішення земельного питання
0
Читати далі
Санду «Я б підтримала об'єднання» — як це сприйняли прихильники румунського громадянства
0
Читати далі
Росія намагається розірвати енергосистему України та створити «острови», - ISW
0
Читати далі
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі