У Рівному припиняють виробництво ліків для дітей з неврологією

У Рівному припиняють виробництво ліків для дітей з неврологією
0
У Рівному припиняють виробництво ліків для дітей з неврологією

У Рівному зупиняють виробництво ліків у найбільшій в Західному регіоні міжлікарняній аптеці, яка була побудована в 1979 році за індивідуальним проектом. Про це повідомила заступниця генерального директора місцевої аптечної мережі «Рівнефармація» Ольга Садовник.

Йдеться про аптеку №121, що знаходиться на території обласної лікарні. Тут є спеціальне обладнання, на якому за зміну можна виготовити до 500 флаконів різних стерильних інфузійних розчинів. Ця аптека єдина в області виготовляє в асептичних умовах порошки для немовлят з неврологічними розладами.

Екстемпоральне виготовлення ліків дає можливість не лише розширити асортимент, а й реагувати на індивідуальні потреби пацієнтів. Адже багато життєво необхідних препаратів не мають промислових аналогів в Україні. Найперше це стосується педіатрії, дерматології. До того ж такі засоби відчутно дешевші, ніж промислові аналоги. Однак процес виробництва досить затратний: чималі витрати на електроенергію, спеціальне обладнання. Потрібен кваліфікований персонал, додаткові приміщення для зберігання реактивів тощо.

«Як медичний працівник, як людина я наполягаю на тому, що аптека необхідна пацієнтам Рівненщини. В той же час, як керівник я розумію, що виконувати соціальну функцію не під силу одному колективу… Я не прошу виділяти кошти, а пропоную депутатському корпусу Рівного взяти за приклад Львів і знайти методи підтримки аптек, які займаються виготовленням ліків»,  підкреслила Ольга Садовник.

За матеріалами: 7 Днів

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Унаслідок ДТП на Рокитнівщині загинув водій фургона
0
Читати далі
У Рівненській ОВА знову навчають антикорупційному законодавству
0
Читати далі
На Рівненщині з’явився транспортний інкубатор
0
Читати далі
На Рівненщині офіційно проживають майже 50 тисяч переселенців
0
Читати далі
Під час тендерів на Рівненщині ціни на масло «задерли» чи не в два рази
0
Читати далі
У громадах Рівненщини впевнено крокує ІІ етап змагань
0
Читати далі
Спортсмени з Рівненщини здобули три «золота» із кікбоксингу та самбо
0
Читати далі
Школи Рівненщини обирають назву своїх команд
0
Читати далі
На Рівненщині безкоштовно надають психологічну підтримку ветеранам та членам їхніх сімей
0
Читати далі