![У Рівному проведуть акцію з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми У Рівному проведуть акцію з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми](https://vse.rv.ua/storage/00f923d0f2/hqdefault_7-720x340-big.jpg)
18 жовтня Рівне приєднається до щорічної всесвітньої акції Walk for Freedom («Хода за свободу») з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Це мовчазна і мирна хода, яку організовують вже шість років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.
Розпочнеться захід о 13.30 у Рівному на Майдані Незалежності. Звідси учасники ходи вирушать по вулиці Соборній до академічного музично-драматичного театру, після чого колона людей повернеться назад.
Основна мета «Ходи за свободу» – роз’яснити людям існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.
Акція відбудеться під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.
Нагадаємо, Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.