У Рівному знову "розгулялись" шахраї

У Рівному знову
0
У Рівному знову "розгулялись" шахраї

Представившись працівниками сервісного центру підприємства, під приводом перевірки лічильників газу, невідомий ошукав двох жительок обласного центру.

Учора, 24 січня, до поліції повідомила 89-річна рівнянка, що до її помешкання навідався чоловік і під приводом заміни запчастини до газового лічильника заволодів її грошовими коштами в сумі 450 гривень.

Також сьогодні, 25 січня, за допомогою до поліції звернулась 87-річна жителька обласного центру, що після візиту чоловіка, який начебто перевіряв газовий лічильник і запропонував придбати пристрій для економії витрат газу, вона виявила відсутність грошових коштів у сумі 11000 гривень.

За обома фактами поліцейські проводять досудове розслідування та вкотре наголошують громадянам не впускати у помешканняпідозрілих осіб, які видають себе за працівників будь-якої установи чи організації, а також не реагувати на їхні пропозиції, особливо платні.

Відділ комунікації поліції Рівненської області


 

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному засуджено кримського експравоохоронця за державну зраду
0
Читати далі
Чоловіку, який стріляв по військових на Рівненщині, повідомлено про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські розшукують чоловіка, який стріляв у поліцейських
0
Читати далі
В селі Осові на Рівненщині відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту
0
Читати далі
15-річного підлітка з Рівненщини намагалися завербувати для підпалу автомобілів
0
Читати далі
У Костополі затримали чоловіка, який збував психотроп в особливо великих розмірах
0
Читати далі
Померла психолог Едіт Егер, що пережила Голокост і стала відомою працями щодо ПТСР
0
Читати далі
Канал постачання та збуту наркотиків ліквідували у виправній колонії на Рівненщині
0
Читати далі
Батько розбещував доньку та її однокласницю: на Рівненщині викрили чоловіка
0
Читати далі