У Рівному вакциновано всього 23% мешканців

У Рівному вакциновано всього 23% мешканців
0
У Рівному вакциновано всього 23% мешканців

І йдеться лише про тих, хто отримав першу дозу вакцини. Якщо говорити про повний курс щеплень, то ситуація ще гірша. Адже цей відсоток становить – 17,5. Відзавтра Рівне входить до «червоної зони» і обмеження для не вакцинованих рівнян будуть посилені. Це рішення приймається не за рішення керівництва міста, а згідно рішення Державної комісії ТЕБ та НС.

За останні два дні динаміка проведення вакцинації значно зросла. Статистика каже, що за останню добу вакциновано майже тисячу мешканців. У місті є достатня кількість пунктів вакцинації, щоб усі охочі змогли щепитися. Адже нині вакцинація – єдиний доведений спосіб, щоб зупинити пандемію.

«Рівняни мають зрозуміти, що ресурси наших опорних лікарень не безмежні. Медичні працівники працюють на межі людських можливостей. Буквально вранці хворий з діагнозом COVID-19 помер прямо в кареті швидкої допомоги, – говорить заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук. – Новий штам вірусу є агресивним. Ним хворіють і помирають навіть молоді люди. То ж зараз найголовніше – спростовувати усі міфи, які поширюють щодо вакцинації. Адже від нас залежить, скільки наша область та місто будуть перебувати в «червоній зоні» карантинних обмежень».

Нагадаємо, що станом на ранок 25 жовтня у Рівному від ускладнень коронавірусу померли 467 рівнянин. З них жоден не був вакцинований.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Унаслідок ДТП на Рокитнівщині загинув водій фургона
0
Читати далі
У Рівненській ОВА знову навчають антикорупційному законодавству
0
Читати далі
На Рівненщині з’явився транспортний інкубатор
0
Читати далі
На Рівненщині офіційно проживають майже 50 тисяч переселенців
0
Читати далі
Під час тендерів на Рівненщині ціни на масло «задерли» чи не в два рази
0
Читати далі
У громадах Рівненщини впевнено крокує ІІ етап змагань
0
Читати далі
Спортсмени з Рівненщини здобули три «золота» із кікбоксингу та самбо
0
Читати далі
Школи Рівненщини обирають назву своїх команд
0
Читати далі
На Рівненщині безкоштовно надають психологічну підтримку ветеранам та членам їхніх сімей
0
Читати далі