У Рівному відбудеться круглий стіл щодо взаємодії влади та громадськості

У Рівному відбудеться круглий стіл щодо взаємодії влади та громадськості
0
У Рівному відбудеться круглий стіл щодо взаємодії влади та громадськості

11 вересня о 14:00 відбудеться круглий стіл на тему «Взаємодія державної влади, місцевого самоврядування та громадськості у сфері забезпечення безпеки громадян».


Під час круглого столу будуть представлені результати дослідження стану співпраці органів публічної адміністрації та громадськості в сфері забезпечення безпеки громадян, обговорено концепцію «Безпечна громада», напрацьовану експертами Центру політико-правових реформ.

 

До участі у круглому столі запрошено народних депутатів України, представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, вітчизняних і міжнародних організацій, експертів.

 

Захід відбудеться 11 вересня 2023 року о 14:00 у змішаному форматі: наживо у м. Рівне та у режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

 

Круглий стіл проводиться спільно з Офісом Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, ГО «Центр політико-правових реформ» за сприяння та підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

 

Контактна особа: головний консультант секретаріату Комітету Маленівська Карина Михайлівна, тел.: (044) 255-25-62; e-mail: malenivska@rada.gov.ua.

 

Сторінка події у facebook за посиланням

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі