![У Рівному відбудеться урочиста хода випускників У Рівному відбудеться урочиста хода випускників](https://vse.rv.ua/storage/293a75964d/-big.jpg)
Рівненській випускники з учителями та батьками пройдуть урочистою ходою центром міста. Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.
«Радію разом з усіма випускниками, батьками та вчителями, що карантинні обмеження дозволяють нам цього річ провести традиційне свято для всього нашого міста.
Цієї суботи, 26 червня о 18.00 год. на вулиці Соборній розпочнеться урочиста хода випускників, яка завершиться традиційним святом «Випускник-2021» на майдані Незалежності.
Пишаюся тим, що цього річ наша громада має 126 медалістів (97 – золотою медаллю, 29 – срібною). А загалом у Рівному 1568 випускників та їхніх батьків відчують атмосферу свята». – йдеться в пості Олександра Третяка в соцмережі.