У Рівному запрацюють дитсадки: міська комісія прийняла рішення

У Рівному запрацюють дитсадки: міська комісія прийняла рішення
0
У Рівному запрацюють дитсадки: міська комісія прийняла рішення

Сьогодні у Рівному відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС, під час якої було прийняте рішення відновити роботу дитячих садків у тестовому режимі. Так, 20 липня у Рівному запрацюють всі 38 комунальних дитсадків. В кожному закладі працюватиме по 2-3 групи.

Як нам повідомили у пресслужбі Рівнеради, вже з наступного понеділка, 13 липня, в Рівному відкриваються спортзали, фітнес-центри та заклади дитячої позашкільної освіти. 

Наголошуємо, всі заклади мають працювати із суворим дотриманням вимог карантину. Зокрема, щодо кількості одночасного перебування відвідувачів. Працівники дитсадочків перед виходом на роботу будуть протестовані на COVID-19.

Нагадаємо, днями обласна комісія вирішила дозволити роботу дитячих садків в п’яти районах Рівненщини, а саме в Демидівському, Дубровицькому, Корецькому, Радивилівському та Дубенському районах, крім міста Дубно.

Читайте також: В п’ятьох районах Рівненщини дозволили відкрити дитячі садочки

Читайте також: На Рівненщині послабили карантин: що працюватиме

Читайте також: На Рівненщині відкривають садочки: в МОЗ назвали умови відвідування

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині від вибуху серйозно постраждали батько з сином
0
Читати далі
На Рівненщині під час застілля чоловік приревнував дружину та вбив знайомого
0
Читати далі
У Рівному в квартирі вибухнув газ
0
Читати далі
На Рівненщині після гостювання чоловік відрубав знайомому пальці
0
Читати далі