У Рівному засяяв органний зал

У Рівному засяяв органний зал
1
У Рівному засяяв органний зал

Ініціатива Віталія Коваля #Подаруй_світло набирає обертів. В суботу ввечері яскравими вогнями засвітився зал камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.

– Наша мета підсвітити знакові споруди Рівного. Після того – перейти до освітлень вулиць, провулків, скверів. Рівне має засяяти, аби кожен житель міста відчував себе в безпеці, – сказав Віталій Коваль.

 

Як раніше розповідав кандидат на міського голову Рівного Віталій Коваль, на підсвітку об’єктів з бюджету не витрачено жодної копійки. Цього разу до реалізації проекту долучилася компанія «Рівнеавтошляхбуд».

 

– Нам важливо, аби Рівне було красивим містом. Аби кожен, хто проїжджає поблизу, ще здалека бачив вогні і світло обласного центру. Нам приємно, що ми змогли долучитися до крутої ініціативи Віталія Коваля. Хочеться, щоб таких проектів в місті було більше, – зазначив головний інженер компанії Павло Захарчук.

 

В захваті від освітлення і колектив філармонії.

 

– Тепер фасад нашого залу органної та камерної музики виглядає в рази кращим. Кожного музичного сезону його відвідують тисячі рівнян і гостей міста. Тому важливо не лише внутрішнє, а й зовнішнє оздоблення історичної споруди. Дякую всім причетним за нове обличчя органного залу, – сказав директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко.

 

Підсвітити філармонію мали ще минулого тижня, але через оголошений День скорботи, довелося перенести дійство на ці вихідні.

 

– Дата освітлення органного залу теж символічна, адже 1 жовтня був міжнародний День музики, – розповів Віталій Коваль. – Ми продовжуємо ініціативу #Подаруй_світло і попереду ще декілька об’єктів, фасади яких будуть підсвічуватися. Вже завтра засяє Рівненський краєзнавчий музей, – підсумував Віталій Коваль. 

 

Нагадаємо, два тижні тому, в рамках проекту «Подаруй світло», в Рівному підсвітили Драматичний театр.

1
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі
Весільний обряд Рівненщини увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини України
0
Читати далі
У госпіталі на Рівненщині викладають курси IT для військових
0
Читати далі
Чому в різних областях електроенергію відключають на різну кількість годин?
0
Читати далі
42 особи засуджено за злочини проти дітей на Рівненщині
0
Читати далі