У Рівному затримали водія, який вночи на смерть збив пішохода

У Рівному затримали водія, який вночи на смерть збив пішохода
0
У Рівному затримали водія, який вночи на смерть збив пішохода

В ізоляторі тимчасового тримання перебуває 20-річний рівнянин, який сьогодні, 12 квітня, близько 00:40 на вулиці Соборній обласного центру спричинив смертельну ДТП. 

Так, молодик, керуючи автомобілем «Dacia Logan», рухаючись у напрямку центру Рівного, допустив наїзд на 23-річного жителя Млинівського району, який перебігав проїзну частину на заборонений сигнал світлофору. 
Від отриманих травм пішохід загинув на місці події. 

Керманич, відповідно до огляду на стан сп’яніння за допомогою алкотестера «Драгер», був тверезий. Втім, у нього також відібрані біологічні зразки. Внаслідок автопригоди, він травмував руку. 

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, слідчим слідчого управління розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

20-річного рівнянина затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального  кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За попередньою інформацією, швидкість автомобіля перевищувала допустиму для населенного пункту. 

Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину. 

Відомо, що 20-річний керманич раніше притягувався до адмінвідповідальності за проїзд на заборонений сигнал світлофору.

 

0
Найцікавіші матеріали
Судитимуть агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному
0
Читати далі
У Рівненському районі затримано чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
Рівнян просять підтримати петицію щодо парковки біля стадіону «Авангард» на вул. Замковій
0
Читати далі
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у житловому будинку загинула жінка
0
Читати далі
Свідоме споживання електроенергії — підтримка кожної родини
0
Читати далі
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі