У Рівному затримали волинських «бізнесменів», котрі знімали з автомобілів ковпаки (ФОТО)

У Рівному затримали волинських «бізнесменів», котрі знімали з автомобілів ковпаки (ФОТО)
0
У Рівному затримали волинських «бізнесменів», котрі знімали з автомобілів ковпаки (ФОТО)

19 лютого до поліції звернулось 15 осіб з повідомленням про те, що невідомі викрали з їх автомобілів колісні ковпаки. Сталось це у мікрорайоні Ювілейний у Рівному. Правоохоронці вийшли на слід зловмисників – ними виявилися двоє волинян, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Полісмени виявили підозрілих осіб близько п’ятої ранку на вулиці Млинівській у Рівному. В поле зору копів потрапив легковик «Opel Corsa», котрий на заведеному двигуні стояв поруч із припаркованим автомобілем «Citroen». Помітивши правоохоронців водій «Opel Corsa» одразу ж сів за кермо, вимкнув двигун та покинув машину разом із напарником, намагаючись втекти.

Полісмени зупинили втікачів. Це були 25-ти та 28-річні жителі сусіднього Луцька. Під час поверхневого огляду авто правоохоронці виявили в салоні чисельну кількість автомобільних ковпаків, походження яких чоловіки пояснити не змогли.

На місце події викликали слідчих, котрі підтвердили причетність волинян до скоєного злочину. За фактом крадіжки у поліції розпочали досудове розслідування. Аби визначити розмір збитків буде призначена товарознавча експертиза.

За крадіжку більше сотні колісних ковпаків «бізнесменам» може загрожувати до п’яти років позбавлення або обмеження волі. Слідство триває.

0
Найцікавіші матеріали
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі