У Рівному з’явився перший в області логістичний комплекс класу B+

У Рівному з’явився перший в області логістичний комплекс класу B+
0
У Рівному з’явився перший в області логістичний комплекс класу B+

Йдеться про одноповерхову споруду з висотою стель від восьми метрів. Загальна площа складських приміщень понад 2500 метрів квадратних. А також 500 кв м – офісні приміщення.

Логістичний комплекс «ФОРТ» - це про внутрішні інвестиції під час війни. Його почали будувати в липні 2022 року, а вже сьогодні об’єкт повністю закінчений. Особисто переконався, що при наявності таких площ сюди зайдуть не лише місцевий бізнес, а й  міжнародні компанії і підприємства, які втратили свої склади на прифронтових територіях. Більше того, це про нові робочі місця та додаткові податки в місцевий бюджет.

"Вкотре переконуюсь, рівненські підприємці – незламні. Вони не зупиняються, йдуть вперед і вірять в перемогу України. Пишаюся кожним з них", - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. 

0
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
Правоохоронці показали уламки дронів, які впали на Рівненщині
0
Читати далі
Письменник із Рівненщини увійшов до трійки найбагатших авторів України
0
Читати далі
У Грузії затримали «афериста з Tinder» Саймона Леваєва
0
Читати далі
18-й евакуаційний потяг прибув до Рівного
0
Читати далі
У Дубні під потягом загинула малолітня
0
Читати далі
Наприкінці вересня на Рівненщині прогнозують пік захворюваності на грип та ГРВІ
0
Читати далі
Житель Вараського району вирощував коноплю
0
Читати далі
Рівнянка обікрала магазин, її оперативно розшукали
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік з психічними розладами вбив батька
0
Читати далі