У Рівному жінка ножем поранила чоловіка в живіт

У Рівному жінка ножем поранила чоловіка в живіт
0
У Рівному жінка ножем поранила чоловіка в живіт

В ізоляторі тимчасового тримання перебуває 37-річна жителька обласного центру, яка вчора, 14 липня, завдала проникаюче ножове поранення своєму 37-річному чоловікові. Потерпілого на сходовій площадці багатоповерхівки на вулиці Степана Бандери побачили сусіди, які викликали «швидку» та поліцію.

Слідчо-оперативна група встановила, що подружжя спочатку гостювало у своїх знайомих. Будучи напідпитку, між ними виникла сварка, через що обоє повернулися додому. Однак у власній квартирі конфлікт не вщух, у його результаті дружина завдала удар кухонним ножем у живіт чоловікові.

Потерпілого із проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини госпіталізували до лікарні. Після проведеного оперативного втручання його життю нічого не загрожує.

Жінку затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення їй про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Поліцейські також з’ясували, що подружжя виховує малолітню дитину, яка на той час перебувала у родичів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненського району завдав ножових поранень односельчанину
0
Читати далі
На Поліссі місцевий житель допомагав перетинати кордон за 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Чоловік вдарив ножем рівнянина, бо йому не сподобалося, як той припаркував авто
0
Читати далі
Цьогоріч у семи навчальних закладах Рівненщини зведуть нові укриття
0
Читати далі
Група молодих людей танцювали біля алеї загиблих Героїв на Рівненщині
0
Читати далі
Комета C/2025 F2 наближається до Сонця — скоро її можна буде побачити неозброєним оком
0
Читати далі
На Рівненщині лісівник та місцевий житель підірвалися на міні
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі