У селі на Рівненщині місцеві жителі бензопилами розпиляли храм XVIII століття

У селі на Рівненщині місцеві жителі бензопилами розпиляли храм XVIII століття
0
У селі на Рівненщині місцеві жителі бензопилами розпиляли храм XVIII століття

У селі Забороль Рівненської області місцеві жителі знищили храм XVIII століття, розпилявши його бензопилами.

 

Про це повідомив керівник арткластера Острозької академії Микола Бенюк на своїй сторінці у Facebook, інформує ТСН.

 

Йдеться про дерев’яну церкву, побудовану 1762 року.

 

«Бензопилами порізали церкву 18 століття і вже тракторами розрівняли територію. На вирівняній поверхні є фрагменти черепів і людських кісток. Черговий „похорон“ нашої історії та культури», — зазначив науковець.

 

Інформації від правоохоронних органів або Міністерства культури про реакцію на інцидент наразі немає. За попередньою інформацією, церква в Заборолі не мала статусу пам’ятки національного значення, але представляла собою зразок традиційної дерев’яної сакральної архітектури Волині XVIII століття.

0
Події
Найцікавіші матеріали
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі
У Рівному внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер
0
Читати далі
На Здолбунівщині внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Рівному чоловік на пошті обміняв дорогий ремінь на підробку
0
Читати далі
У Рівному стартував набір у гімназію нового покоління «StarLand»
0
Читати далі
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі