У восьми лікарнях Рівненщини облаштують кисневі станції

У восьми лікарнях Рівненщини облаштують кисневі станції
0
У восьми лікарнях Рівненщини облаштують кисневі станції

З держбюджету Рівненщина отримала 30 мільйонів на боротьбу із коронавірусом. 25,5 млн грн спрямують на закупівлю кисневих станцій у «ковідних» лікарнях. Ще 4,5 млн грн піде на діагностику COVID-19, зокрема, на придбання експрес та ПЛР-тестів.

Облаштувати кисневі станції планують у 8 лікарнях області – Дубенській, Костопільській, Сарненській, Здолбунівській, Клеванській, Дубровицькій, а також обласних дорослій та дитячій лікарнях. Наразі в області очікують рішення місцевих рад про співфінансування, після чого будуть визначені терміни про введення в експлуатацію.

Наразі у більшості закладів подають кисень з балонів і бочок. Нині потреба зросла. Тому і потрібні станції. Заклади, які приймають «ковідних» хворих, повинні мати декілька джерел подачі кисню.

Кисневі станції – система власної генерації лікарнею кисню з повітря, яка подає кисень під високим тиском по усій лікарні через централізовану систему трубопроводів та може забезпечити повну кисневу незалежність лікарні.

Нагадаємо, цьогоріч з обласного бюджету в рамках «ковідної» програми виділено 25 млн 700 тис. грн. Кошти спрямували на закупівлю кисневих концентраторів, рентгенівські системи, апарати ШВЛ, монітори пацієнта, засоби Індивідуального захисту медперсоналу, тестсистеми.

Також вчора Верховна Рада підтримала виділення додаткових 800 мільйонів гривень на встановлення кисневих станцій в лікарнях по всій Україні.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Чоловік вдарив ножем рівнянина, бо йому не сподобалося, як той припаркував авто
0
Читати далі
Цьогоріч у семи навчальних закладах Рівненщини зведуть нові укриття
0
Читати далі
Група молодих людей танцювали біля алеї загиблих Героїв на Рівненщині
0
Читати далі
Комета C/2025 F2 наближається до Сонця — скоро її можна буде побачити неозброєним оком
0
Читати далі
На Рівненщині лісівник та місцевий житель підірвалися на міні
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі