У Здолбунові відкрили сучасний спорткомплекс

У Здолбунові відкрили сучасний спорткомплекс
0
У Здолбунові відкрили сучасний спорткомплекс

Сьогодні в Здолбунові відкрили сучасний спортивний зал ДЮСШ. Новозбудований заклад розрахований на 150 глядацьких місць. Його загальна площа – 1600 кв м.

Тут є спортивний та ігровий зали, тренерські, роздягальні, медичний кабінет. Заклад має сучасне обладнання, яке дозволяє приймати змагання з футзалу, гандболу, баскетболу волейболу та інших видів спорту найвищого рівня. Крім того, будуючи цей об’єкт, врахували і інклюзивні норми.

Відкриття сучасного спорткомплексу в Здолбунові – довгоочікуване. Адже його розпочали ще у 2016 році, але активні роботи відновили лише цьогоріч завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Цей об’єкт мав усі шанси перетворитися на довгобуд. Але щоб цього не сталося, доклали максимум зусиль - і сьогодні в нас свято.  Спорткомплекс у Здолбунові – приклад синергії різних гілок влади. Адже будівництво відновили завдяки грошам із держбюджету (а це 80 % суми), також залучили соціально-економічні кошти від народного депутата Олександра Алексійчука, долучився і район, і обласна рада, - прокоментував Віталій Коваль. - Тим часом сьогоднішнє відкриття спорткомплексу – лише початок. Бо в наступному році у програмі «Велике будівництво» передбачений окремий напрям щодо спортивних об’єктів в ДЮСШ. І в 4 громадах Рівненщини заплановановано спорудити 8 таких закладів. Впевнений, що завдяки цьому  буде зроблено достатньо, щоб у майбутньому виховати олімпійських чемпіонів», – розповів голова РОДА Віталій Коваль, який був на відкритті.

Разом із тим при спорудженні таких об’єктів важливо будувати не просто стіни, а формувати спортивний простір. Тож вже у лютому спорткомплекс у Здолбунові прийматиме дитячий турнір із вільної боротьби. Тим часом голова Рівненської ОДА запевнив, що ініціюватиме проведення на цій сучасній локації якомога більшої кількості змагань із різних видів спорту, представлених у закладі.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Український договір на саміті НАТО — потужний крок до безпеки
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримали диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці
0
Читати далі
Житель Рівного на замовлення російських спецслужб спалив авто
0
Читати далі
Айфон 15 Плюс — відмінний вибір для вибагливих користувачів
0
Читати далі
У школах Рівненщини запровадять «Уроки щастя»
0
Читати далі
На Рівненщині шахраї ошукали подружжя пенсіонерів на 100 тисяч гривень
0
Читати далі
СБУ взялася за справу про руйнацію росіянами енергообʼєкту на Рівненщині
0
Читати далі
Попри непрості часи бізнес Рівненщини продовжує підсилювати українську економіку
0
Читати далі
На Рівненщині збудують нове укриття, а ще два - відремонтують
0
Читати далі