Україна направила охороняти кордон з Білоруссю понад 8 тисяч військових та поліцейських

Україна направила охороняти кордон з Білоруссю понад 8 тисяч військових та поліцейських
0
Україна направила охороняти кордон з Білоруссю понад 8 тисяч військових та поліцейських

Україна направила охороняти кордон з Білоруссю понад 8 тисяч військових та поліцейських. 

«Ми посилюємо прикордонні підрозділи силами Національної поліції та Національної гвардії. Додатково буде залучено близько 8,5 тисяч військовослужбовців та поліцейських. Це потужне угрупування складатиметься з: 3 тисяч військослужбовців ДПСУ; 3,5 тисяч – НГУ та 2 тисяч – Нацполіції. Чергуватиме також авіація МВС, зокрема 15 вертольотів, які забезпечать мобільність і, за необхідності, перекидатимуть наші сили на кордон», – сказав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, який перевірив стан охорони державного кордону.

За його словами, такі дії дозволять стримати нелегальних мігрантів, однак для комплексного вирішення проблеми є тільки один вихід - будівництво надійного сучасного інтелектуального  кордону.

«Український рубіж необлаштований, тому в найкоротші терміни Україна має звести «інтелектуальний кордон» з Росією та Білоруссю. Для фінансування цього проекту знадобиться 17 млрд грн. Ці кошти будуть виділені з бюджету», – зазначив Денис Монастирський.

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко повідомив, що на сьогодні загрози для України з боку кордону із Білоруссю немає.

«Ситуація стабільна та контрольована, ніяких загроз наразі для України немає. Однак, наша служба разом із Нацполіцією та Нацгвардією відпрацьовує всі можливі сценарії для того, аби захистити український кордон від можливої спроби прориву, штучно організованого натовпами мігрантів», – зауважив Сергій Дейнеко.

Нагадаємо, Денис Монастирський вилетів на Волинь для перевірки готовності захисту українського кордону від штучно створеної Білоруссю міграційної кризи.

 

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному стартував 77-й сезон легендарної дитячої залізниці
0
Читати далі
Безвісти зниклого жителя Рівненського району виявили без ознак життя
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст та травмувався пасажир
0
Читати далі
росію вперше внесли до «чорного списку» ООН за сексуальне насильство під час війни в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть двох закладчиків забороненох речовин
0
Читати далі
Росія активніше тисне на Білорусь для залучення у війну проти України
0
Читати далі
Жителів віддалених громад Рівненщини консультуватимуть вузькі спеціалісти віддалено
0
Читати далі
Через падіння дрона на Рівненщині загорівся ліс
0
Читати далі
Будуть страшні тижні, ракети до ППО закінчуються, міста України не захищені: опубліковано лист Зеленського до Трампа   
Будуть страшні тижні, ракети до ППО закінчуються, міста України не захищені: опубліковано лист Зеленського до Трампа   
0
Читати далі