Україні надано статус країни-учасниці CCDCOE НАТО

Україні надано статус країни-учасниці CCDCOE НАТО
0
Україні надано статус країни-учасниці CCDCOE НАТО

Цього тижня відбулося 30-те засідання керівного комітету Центру НАТО з питань співробітництва в галузі кіберзахисту (CCDCOE), на якому представники 27 держав-членів НАТО прийняли рішення щодо надання Україні статусу країни-учасниці CCDCOE НАТО.

Про це, як пише «Європейська правда», повідомляє портал ERR.

«Участь і присутність України в CCDCOE включатиме обмін досвідом у галузі кіберзахисту між Україною та іншими державами-членами центру. Україна має великий безпосередній досвід боротьби з низкою великомасштабних кібератак. Її внесок важливий у дослідженнях та навчаннях», - сказав директор Центру співробітництва в галузі кіберзахисту Яак Тарієн.

«Можливості та навички багато в чому базуються на практичному досвіді, і співпраця з Україною в галузі кіберзахисту, безумовно, принесе значну користь усім членам CCDCOE. Естонія, як країна, що приймає CCDCOE, вже довгий час співпрацює з Україною у питаннях посилення її здатності забезпечувати кібербезпеку» , тому ми вітаємо рішення членів НАТО, які погодилися на надання Україні статусу країни-учасниці CCDCOE», – прокоментував міністр оборони Естонії Калле Лаанет.

Позачергове засідання керівного комітету CCDCOE відбулося цього тижня невдовзі після другого звернення України про приєднання, у якому Україна підтвердила свою постійну зацікавленість у приєднанні до CCDCOE. Центр і раніше залучав країну, що не входить до НАТО.

Розташований у Таллінні CCDCOE є акредитованим НАТО центром кібербезпеки та аналітичним центром, що спеціалізується на міждисциплінарних прикладних дослідженнях, аналізі, обміні інформацією, а також навчанні та навчаннях у галузі кіберзахисту.

На початку лютого стало відомо, що Угорщина заблокувала приєднання України до Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE).

За матерілами:Європейська правда

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі