Укрпошта анонсувала випуск нової марки, присвяченої Дню Незалежності

Укрпошта анонсувала випуск нової марки, присвяченої Дню Незалежності
0
Укрпошта анонсувала випуск нової марки, присвяченої Дню Незалежності

Укрпошта відкрила передзамовлення на нову марку, яка називатиметься "Все буде UA!" і анонсувала про це сьогодні, 19 серпня, у Всесвітній день філателії.

 

Марка присвячена 33-тій річниці Незплежності нашої країни і у орієнтовно надійде у продаж 23 серпня напередодні.

 

"Ми в Укрпошта дотримуємося традиції фіксувати історію та підсвічувати те, що відчуває нація та те, до чого ми усі прагнемо. Ми точно знаємо, що перемога за Україною. Ми усі мріємо, щоб рідні знову обійнялиcя. Щоб військові забули про вагу спорядження. А єдиною турботою стало відновлення країни та її економіки. Ми точно знаємо, що все буде Україна", - повідомив голова Укрпошти Ігор Смілянський.

 

За словами Смілянського, за символізм та творчість відповідав Нікіта Тітов, він же автор відомого поштового випуску «Передова». За запуск – одна з найкращих філателістичних команд світу.

 

У блоці 8 марок. Марка "Все буде UA!"  у формі мапи України на самоклейному папері продовжує популярний випуск 2019 року "Слава Україні!", який здобув золото міжнародного конкурсу Nexofil Award 2020 в Іспанії в категорії "Найбільш оригінальний формат марок у світі".

 

Марку можна передзамовити тут: https://bit.ly/vsebudeua.

 

0
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
Рівненський підприємець придбайте неіснуючий генератор за повну передоплату
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка затримали за збут травички
0
Читати далі
Кембриджський словник оголосив слово 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині після розпивання спиртного власник житла завдав ножових поранень гостю
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувався пішохід
0
Читати далі
Зеленський та Макрон підписали документ, що дає Україні змогу придбати 100 літаків Rafale
0
Читати далі
В Україні готують «Обрій» — систему контролю непрацюючих
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинула пішохідка
0
Читати далі
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі