![Укрпошта до річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля випустить марку Укрпошта до річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля випустить марку](https://vse.rv.ua/storage/2e3291219e/EA9B2F5B-4BE2-499E-8CB1-0FA63AAB357A-big.jpeg)
Укрпошта до річниці звільнення Бучі, Ірпеня та Гостомеля випустить марку, в рамках серії «міста – герої», «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», а також листівки та конверти серії, розповів гендиректор Смілянський.
"Бувають марки круті, бувають легкі, а бувають важкі. Ті, які дуже непросто тобі даються, бо за ними стоїть біль та історія, яку важко передати в одному невеликому творі", - зауважив він.
Вона ілюстрована зображеннями з цих міст. Фото Бучі зробив кореспондент Радіо Свобода Сергій Нужненко. На ній – вулиця Вокзальна та спалена техніка російської армії у Бучі. Фото Сергій зробив 1 березня 2022 року.
Також на марці – зруйнований літак «Мрія» в Гостомелі та люди під мостом в Ірпені.
Відсьогодні цей блок стає доступним для передзамовлення на сайті Укрпошти (https://bit.ly/3LNn9nP), а за тиждень запуститься у відділеннях.
Будьте першими у курсі новин - підписуйтеся на наш телеграм-канал https://t.me/vse_rv