Юнак викликав рівненську поліцію бо... заблукав

Юнак викликав  рівненську поліцію бо... заблукав
0
Юнак викликав  рівненську поліцію бо... заблукав

"Мені дуже треба допомога поліції!"- повідомив юнак на лінію 102, - "Я не знаю до кого ще звернутись..." Коли патрульні прибули на вказане місце, 15-річний хлопець, мешканець Гощанського району, з розпачем пояснив, що немає коштів, щоб дістатись до вокзалу, а йти пішки дороги він не знає.

Патрульні доправили хлопця до автостанції, переконались, що хлопчина має можливіть дістатись додому до рідних міжміською маршруткою та побажали йому щасливої дороги.

 

0
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі