Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району

Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району

Дорожньо-транспортна пригода сталася орієнтовно о 19 годині вчора, 13 червня,  неподалік села Деражне.

Поліцейські попередньо встановили, що 30-річний водій мотоцикла не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та виїхав за межі проїзної частини: кермувальник та пасажир упали на узбіччя.

 

Дорогою до лікарні у кареті «швидкої» 21-річний мешканець села Постійне помер.  Його 30-річного односельця із політравмою госпіталізували.

 

Транспортний засіб, який зареєстрований у встановленому законодавством порядку, належить 30-річному жителю села Постійне.

 

Усі обставини ДТП встановлюють слідчі слідчого управління у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.

0
Події
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині екскерівник філії завдав державі збитків на 2,6 мільйонів гривень
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався водій трактора
0
Читати далі
У Сарнах 4-річна дівчинка випала з вікна
0
Читати далі
2 серпня у Рівному відкривають приватну гімназію STARLAND
0
Читати далі
У Рівному викрили схему з підробленими документами для ухилення від мобілізації
0
Читати далі
Рівненщина прийняла вже 11-й евакуаційний потяг від початку року
0
Читати далі
За користування лісовою ділянкою на Рівненщині юристка отримала хабар 15 тисяч доларів
0
Читати далі
Майже 1000 замовлень оформили жителі Рівненщини через державний соціальний проєкт «Укрпошта. Аптека».
0
Читати далі
StarLand відкриває двері до престижних закордонних спортивних коледжів і великого футболу
0
Читати далі