Юні рівненські "Монархи" зіграли у Вінниці

Юні рівненські
0
Юні рівненські "Монархи" зіграли у Вінниці

Наші найменші вихованці 2008-2011 р.н. клубу з американського футболу "Rivne Monarchs" взяли участь у турнірі з однолітками з міста Дніпро та Вінниці.

Першу гру, "Монархи" грали з "Спартанцями" з міста Дніпро. Хоча, діпряни першими занесли тачдаун, але наші гравці спромоглися не тільки відігратися, але й повністю домінували на полі. Остаточний рахунок 18:7 на нашу користь.

Друга гра була фіналом, адже вінницькі "Вовки" також перемогли "Спартанців". Матч видався рівним майже до кінця першої половини. Три підряд помилки рівнянян у захисті, дозволило вінничанам відірватися аж на 18 очок. Остаточний рахунок 31:6 (за підрахунками суддів).

Отже маленькі спортсмени йдуть на канікули, і розпочнуть свою підготовку до осіннього чемпіонату на початку серпня. 

0
Спорт # рівненські монархи # американський футбол Рівне # Вінниця турнір
Читайте також
1296
Тренери з США на Рівненщині вчать дітей американському футболу
В Здолбунові розпочав роботу дитячий табір з американського футболу «Let's Go».
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі
На Рівненщині в лікарні знайомий наніс іншому ножове поранення
0
Читати далі
Двом сторонам потрібно йти на поступки для завершення війни: Марко Рубіо
0
Читати далі