Юний рівненський спідвеїст Макар Левішин виборов бронзу на чемпіонаті світу.

Юний рівненський спідвеїст Макар Левішин  виборов бронзу на чемпіонаті світу.
0

Цими вихідними у польському Ґданську вихованець КЗ «Рівненський міський спортивно-технічний клуб» Макар Левішин виборов бронзову  сходинку п’єдесталу  в класі 125куб.см

Про це 23 липня у Facebook повідомив його менеджер Сергій Головня.

Як написав Сергій Головня, Макар Левішин «увійшов в історію українського спідвеюставши бронзовим призером у світової першості у класі 125 кубічних сантиметрів. Тренував його майстер спорту міжнародного класу Віктор Гайдим.

За даними польського сайту Sportowefakty, золото чемпіонату виборов французький гонщик, срібло має німецький спортсмен.

Ще один спортсмен від рівненського клубу Захар Лустюк на чемпіонаті посів 14-те місце, а Володимир Скороход 17-те.