Уряд Франції запровадив програму компенсації за ремонт одягу

Уряд Франції запровадив програму компенсації за ремонт одягу
0
Уряд Франції запровадив програму компенсації за ремонт одягу

Уряд Франції оголосив про програму доплат, покликану заохочувати людей нести власний одяг і взуття на ремонт замість купувати новий – це має зменшити кількість текстильних відходів.

 

Про це пише BBC.

 

Французька урядова програма передбачає, що з жовтня власникам одягу та взуття автоматично компенсуватимуть від 6 до 25 євро за їхній ремонт. Триватиме ініціатива п’ять років, на неї заклали 154 мільйонів євро.

 

Заступниця міністра екології Францїі Беранжер Куйяр вказала, що в країні щороку викидають 700 тисяч тонн одягу. Вона сказала, що уряд прагне боротися з так званою швидкою модою та заохочувати споживачів купувати більш якісні товари й ремонтувати їх.

 

Крім того, програма дозволить створити й забезпечити нові робочі місця в текстильному секторі, вказала Куйяр.

 

Також ініціатива уряду Франції передбачає, що з 2024 року швейна промисловість дотримуватиметься нових правил маркування, які детально описують вплив кожної речі на довкілля.

 

Водночас бізнес-групи розкритикували програму, заявивши про "стигматизацію" галузі, а депутат від правих "Республіканців" Ерік Поже поскаржився, що уряд уже загруз у боргах на суму 3 трильйони євро і повинен "припинити викидати гроші французької громадськості у вікно".

 

Індустрія моди є однією з найбільших галузей Франції, на яку в минулому році припало близько 66 мільярдів євро обігу.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
У Рівному на привокзальній площі внаслідок конфлікту чоловік вбив знайомого
0
Читати далі
Завідувач кафедри одного з ВНЗ Рівного отримав хабар за пособництво в ухиленні від мобілізації
0
Читати далі
Рівненщиною курсуватиме мобільна клініка
0
Читати далі
У Рівному розслідують побиття школярів
0
Читати далі
У голови Млинівської селищної ради виявили незаконні статки на майже 6 млн гривень
0
Читати далі
Встановлено обставини вербування терориста, який зробив теракт у будівлі ТЦК у Рівному
0
Читати далі
Водія із Рівненщини вперше в Україні позбавили прав через порушення правил військового обліку
0
Читати далі
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі