В ДСНС розповіли про стан повітря після аварії на Азоті

В ДСНС розповіли про стан повітря після аварії на Азоті
0
В ДСНС розповіли про стан повітря після аварії на Азоті

В ДСНС Рівненської області відзвітували про аварійну ситуацію в цеху виробництва азотної кислоти «Рівнеазоті».

20 липня близько 17:00 поблизу м. Рівне на підприємстві ПрАТ «Рівнеазот» внаслідок порушення технологічного процесу відбувся розрив трубопроводу в цеху з виробництва азотної кислоти та подальший разовий викид у атмосферу нітрозних газів.

На місце події оперативно направлено сили і засоби Головного управління ДСНС України у Рівненській області та відповідні спеціалізовані оперативні служби, скоординована їх робота щодо ліквідації можливих подальших наслідків викиду небезпечної хімічної речовини.

Після прибуття проведено моніторинг ситуації, аеромобільна розвідка та дослідження проб повітря в радіусі території підприємства ПрАТ «Рівнеазот». За результатами аналізів наданих лабораторією підприємства, ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та Рівненським обласним центром з гідрометеорології на прилеглих територіях с. Городок, Караєвичі, Обарів, а також м. Рівне перевищень гранично допустимих концентрацій небезпечних речовин у повітрі не зафіксовано.

Ситуація перебуває під посиленим цілодобовим контролем фахівців ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Рівненського обласного центру з гідрометеорології та лабораторії ПрАТ «Рівнеазот». Перевищення допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць не виявлено, гранично допустимі максимально разові концентрації у житловій забудові за дослідженими речовинами вказаними установами не перевищують норми.

Місцевими органами виконавчої влади, ГУ ДСНС України у Рівненській області та відповідними спеціалізованими службами вжито заходів щодо недопущення погіршення обстановки на території підприємства та подальшого моніторингу стану навколишнього природнього середовища.

0
Події
Найцікавіші матеріали
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі