В Дубні планують створити футбольну команду для Чемпіонату Рівненщини

В Дубні планують створити футбольну команду для Чемпіонату Рівненщини
0
В Дубні планують створити футбольну команду для Чемпіонату Рівненщини

У п`ятницю у м. Дубно відбулася зустріч голови Рівненської обласної федерації футболу Олексія Хахльова та очільника міста Василя Антонюка. Про це інформує РОФФ.

Під час розмови було обговорене питання розвитку інфраструктури проблема відсутності у футбольних змаганнях області команди, що представляла би місто Дубно.

- Якось не вкладалося у голові, що місто з давніми футбольними традиціями, не має команди в обласних змаганнях. Однак, міський голова запевнив, що питання уже назабаром вирішиться позитивно. Василь Михайлович дуже багато робить для футболу в Дубному - реконструююється стадіон "Спартак", зараз очікують документації стосовно двох майданчиків зі штучним покриттям, - розповів голова РОФФ Олексій Хахльов. 

0
Спорт # РОФФ # Олексій Хахльов # ПАТ «Дубномолоко»
Читайте також
1541
"Моноліт" (Вараш) - чемпіон Рівненщини з пляжного футболу
В суботу завершився Чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу 2019 р.
1
Читати далі
1938
Хахльов: "Перед чемпіонатом ніхто не думав, що ми навіть вийдемо у фінал"
Півзахисник збірної України U-20 Олексій Хахльов розповів про свої емоції після перемоги на молодіжному чемпіонаті світу в Польщі. Футболіст відмітив, що перед світовою першістю головним завдання команди було потрапити в 1/8 фіналу.
0
Читати далі
5057
Рівнянин Олексій Хахльов-молодший - чемпіон Світу з футболу
5 червня, в польському Лодзі, у фінальному матчі чемпіонату світу до 20 років зустрілися збірні України і Південної Кореї.
0
Читати далі
3900
Олексій Хахльов хоче отримати 50 тисяч моральної шкоди за коментар у фейсбуці
0
Читати далі
1515
На Рівненщині 10 команд змагатиметься за ветеранське чемпіонство
Відбулося жеребкування 1-го туру Першості Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+ сезону 2019 р. Базовий день матчів туру 18 травня.
0
Читати далі
1442
26 травня визначиться володар Кубку ліги Рівненщини
Комітет із проведення змагань РОФФ повідомляє, що фінальний матч Кубку Ліги Рівненської області з футболу 2019 р. відбудеться 26 травня 2019 р. у м.Сарни на стадіоні "Мрія".
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі