В Костополі на дороги вийдуть муніципальні автобуси

В Костополі на дороги вийдуть муніципальні автобуси
0
В Костополі на дороги вийдуть муніципальні автобуси

Ще 4 нові автобуси МАЗ прибули на Костопільське міське комунальне підприємство «Костопількомунсервіс». Другого серпня один з них планують запустити на міському маршруті №4, а після прибуття ще одного автобуса Костопільська міська рада має намір запустити їх на усіх п’яти діючих міських маршрутах.

Транспорт перебуває у власності «Костопількомунсервісу», який має ліцензію на перевезення. Усі комунальні автобуси знаходитимуться на цьому підприємстві, яке забезпечить їх водіями, кондукторами, здійснюватиме технічне обслуговування та медичний огляд водіїв. Зараз на підприємстві споруджують бокси для відстою міських автобусів.

Нагадаємо, з 15 квітня на маршруті №3 курсує новий муніципальний автобус. Усі автобуси придбано коштом міського бюджету за програмою транспортних перевезень у громаді.

Упродовж багатьох років на міських маршрутах в Костополі працювали лише приватні перевізники, перевезення здійснювали маршрутками. Безсумнівні переваги нового транспорту – це можливість пересування ним людям з особливими потребами, жінкам з дитячими візками, кондиціонер в салоні, гарантоване пільгове перевезення та дотримання графіку.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі