В ОДА назвали головну причину смертності на Рівненщині

В ОДА назвали головну причину смертності на Рівненщині
0
В ОДА назвали головну причину смертності на Рівненщині

Хвороби кровообігу посідають перше місце серед усіх захворювань в Україні, а також у Рівненській області. Також від цих недуг і помирають найбільше.

Про це розповіла заступниця директора департаменту цивільного захисту і охорони здоров’я населення РОДА Олена Гандзюк під час онлайн брифінгу.

Так, у 2021 році зареєстровано майже 400 тисяч випадків серцево-судинних недуг, що на 26 тисяч більше від попереднього року.

«Лікування систем кровообігу залишаються пріоритетними напрямами в програмі медичних гарантій у 2022 році. Держава покриває лікування інсультів та інфарктів, зокрема діагностику, тромболітичну терапію та ліки з Нацпереліку. Зокрема, на це в програмі медичних гарантій передбачено 4,8 мільярдів гривень. Це більше на 1,8 мільярдів порівняно з 2021 роком», – розповіла Олена Гандзюк.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі
У Зарічному водійка збила оленя і втекла з місця ДТП
0
Читати далі