В Острозі презентують «Інтерактивний музей стародруків» (ФОТО)

В Острозі презентують «Інтерактивний музей стародруків» (ФОТО)
0
В Острозі презентують «Інтерактивний музей стародруків» (ФОТО)

У четвер, 24 жовтня, о 15:00 в Острозі відбудеться презентації результатів проекту «Інтерактивний музей стародруків.

Впродовж трьох місяців у Музеї книги та друкарства, який розташований у Луцькій вежі 16 століття, створювали культурних ХАБ. На першому поверсі музею осучаснили дизайн з використанням інноваційні технології. Художнє оформлення та просторові рішення експозиції створювали ураховуючи особливості будівлі й потреб людей з інвалідністю.

У культурному просторі музею діятиме виставка 10 найцінніших та найцікавіших книг з майже п’яти тисячної колекції музею, електронні версії яких можна буде погортати на спеціальних планшетах. На стіни вежі проектуватимуть візуалізацію 180 градусів історії приміщень та Музею книги. Також працівники історико-культурного заповідника сподіваються, простір стане улюбленим місцем для проведення мистецьких та культурних подій.

Під час презентації також відбудеться книжковий форум за участі представників музейної сфери, культурних операторів, творців культурного та креативного продукту

Нагадаємо, «Інтерактивний музей стародруків» здобув перемогу у конкурсі «Малі міста — великі враження» від Міністерства культури України. На його реалізацію залучено — понад 350 тис. грн. Міністерство культури України покрило 70 % витрат для реалізації проекту. Інші 30 % – співфінансування з обласного бюджету та КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога».

 

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вчинив смертельне ДТП та втік
0
Читати далі
На Радивилівщині внаслідок наїзду потяга загинула жінка
0
Читати далі
Рівненщина сьогодні прийняла вже 10-й з початку року евакуаційний поїзд.
0
Читати далі