В позаробочий час лікар та рятувальник з Рівненщини витягнули жінку з крижаної води

 В позаробочий час лікар та рятувальник з Рівненщини витягнули жінку з крижаної води
0
 В позаробочий час лікар та рятувальник з Рівненщини витягнули жінку з крижаної води

30 березня о 06:45 в смт. Степань Сарненського району з мосту, що проходить через річку Горинь у крижану воду впала жінка. Почувши крик на допомогу першими хто кинувся рятувати потерпілу були командир відділення 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області старший сержант служби цивільного захисту Іван Гайоха який перебував біля місця даної події у вільний від несення служби час, та лікар пологового відділення Степанської районної лікарні Білик Олексій. Витягнувши потерпілу на берег вони надали їй першу медичну допомогу, викликали швидку, та передали працівникам Степанської швидкої медичної допомоги.

Потерпіла була доставлена в терапевтичне відділення Степанської районної лікарні із діагнозом: загальне переохолодження.

Пізніше вдалось з’ясувати, що врятована жінка 1978 року народження, жителька с. Велике Вербче Сарненського району. Обставини чому жінка опинилася у воді встановлюються.

0
Найцікавіші матеріали
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі