В Рівному розкажуть батькам про вакцинацію

В Рівному розкажуть батькам про вакцинацію
0
В Рівному розкажуть батькам про вакцинацію

У четвер 23 листопада відбудеться семінар для батьків на тему: «Вакцинація як профілактика небезпечних захворювань».

Головним спікером заходу буде дитячий імунолог Рівненської міської дитячої лікарні Світлана Гресь.

- Зі своєї практики бачу, що у батьків є багато питань, щодо імунізації, а також хибної інформації із ЗМІ про вакцинацію. На заході руйнуватимемо міфи про щеплення і відновлюватимемо довіру до вакцинації, користуючись інформацією на базі доказової медицини, – зазначає Світлана Гресь.

Захід розпочнеться о 10.00 за адресою: вул.Драгоманова, 7. «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Центральний» Рівненської міської ради. Другий поверх, актова зала.

Організовує семінар БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу.

0
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі