В Україні вводитимуть третю дозу COVID-вакцини: сьогодні Ляшко підпише наказ

В Україні вводитимуть третю дозу COVID-вакцини: сьогодні Ляшко підпише наказ
0
В Україні вводитимуть третю дозу COVID-вакцини: сьогодні Ляшко підпише наказ

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував, що сьогодні підпише наказ про введення в Україні третьої дози проти COVID-19. Йдеться саме про додаткову дозу, а не бустерну. Про це Ляшко заявив під час брифінгу 13 грудня.

«Сьогодні я підпишу наказ, який схвалить позицію національної технічної групи експертів з імунопрофілактики та дозволить вводити додаткову дозу вакцини від COVID», – зазначив міністр.

Очільник МОЗ окремо наголосив, що йдеться саме про додаткову дозу, а не бустерну.

«Додаткова доза - це доза, яка вводиться з метою досягнення кращого захисту в осіб, які за станом свого здоров’я, мають нижчу ефективність вакцин у порівнянні з ефективністю вакцини в загальній популяції», – зазначив він.

Нагадаємо, Україна готова до запровадження бустерних щеплень проти коронавірусу. Це станеться після того, як відповідне рішення ухвалить Європейський Союз, заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Третю дозу вакцини вводитимуть через дев'ять місяців після повної вакцинації.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі