В Україні за добу через обстріли з боку російських військ загинули двоє дітей

В Україні за добу через обстріли з боку російських військ загинули двоє дітей
0
В Україні за добу через обстріли з боку російських військ загинули двоє дітей

В Україні за добу через обстріли з боку російських військ загинули двоє дітей, обстріляні 33 цивільні об’єкти, повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.

«Мушу почати з того, що за цю добу через обстріл російських окупантів загинули двоє дітей... І це вина тільки Російської Федерації. Також росіяни говорять, що вони не стріляють по цивільних об’єктах – 33 цивільні об’єкти було обстріляно за цю добу», – повідомив речник-радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко у заяві, розміщеній у фейсбуці.

«Росіяни стріляють по цивільних об’єктах і вбивають мирних жителів», – наголосив він.

За його словами, ключова проблема на сьогодні, якщо говорити про центр України, – це Київ.

«На сьогодні завдання ЗСУ – утримати Київ і не дати окупантам прорватися до столиці України. Складна ситуація на півдні України. Окупанти атакували прикордонні пункти на Азовському морі. Продовжуються бої в Сумській області. Двічі вдалося відбити місто Охтирка, зараз точаться бої в місті Суми», – повідомив Денисенко.

За матеріалами: Радіо Свобода

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі
У Зарічному водійка збила оленя і втекла з місця ДТП
0
Читати далі