В Україні знизили тариф на розподіл газу

В Україні знизили тариф на розподіл газу
0
В Україні знизили тариф на розподіл газу

Сьогодні НКРЕКП визначили ціну на рівні не більше 1,79 грн за кубометр.

Про це на Facebook повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Таким чином максимальне зниження тарифу на розподіл становитиме до 30%.

«У планах Уряду подати Парламенту ініціативу, яка має зменшити розрив у тарифах між різними газорозподільчими компаніями. Це дасть можливість встановити справедливий тариф на розподіл газу для всіх людей. Такі зниження стосуються компаній, у яких тарифи істотно вищі ніж в середньому по країні», – пояснив очільник області.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі