В Україну прибули тест-системи для виявлення нового коронавірусу

В Україну прибули тест-системи для виявлення нового коронавірусу
0
В Україну прибули тест-системи для виявлення нового коронавірусу

Реагенти у складі тест-системи дозволять проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення зазначеного виду коронавірусу, повідомляє Урядовий портал.

У подальшому планується надходження додаткових реагентів від ВООЗ та закупівля за кошти державного бюджету.

Діагностика буде здійснюватися виключно у випадках, що відповідають епідеміологічному  і клінічному визначенню хвороби, що зазначено в рекомендаціях ВООЗ.

Також в Міністерстві охорони здоров’я Україна сьогодні відбулася селекторна нарада з керівниками обласних департаментів охорони здоров’я та зустріч з виробниками хірургічних масок та їх постачальниками. Було наголошено на проблемі дефіциту масок в аптечних мережах в умовах їх наявності на складах постачальників.

Учасники селекторної наради обговорили питання стану готовності системи охорони здоров’я до реагування на ситуацію із поширенням у світі гострої респіраторної хвороби, спричиненої новим коронавірусом.

0
Найцікавіші матеріали
Померла психолог Едіт Егер, що пережила Голокост і стала відомою працями щодо ПТСР
0
Читати далі
Канал постачання та збуту наркотиків ліквідували у виправній колонії на Рівненщині
0
Читати далі
Батько розбещував доньку та її однокласницю: на Рівненщині викрили чоловіка
0
Читати далі
ІТ-фахівець з Черкащини завербував мешканця Рівненщини для коригування повітряних атак РФ
0
Читати далі
У Рівному засудили двох державних зрадників
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
Понад 22 тисячі українців виїхало від початку року під захист ЄС
0
Читати далі
Жителька Здолбунова зарізала чоловіка після розпивання спиртного
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок наїзду потяга загинув неповнолітній
0
Читати далі