В Здолбунівському районі відбулися спортивні змагання (ФОТО)

В Здолбунівському районі відбулися спортивні змагання (ФОТО)
0
В Здолбунівському районі відбулися спортивні змагання (ФОТО)

Протягом року в Рівненській області проводиться велика кількість спортивно-масових заходів, учасниками яких стають як школярі і студенти, так й дорослі люди, ветерани і навіть професійні спортсмени. Нещодавно чергове свято рухової активності і здорового способу життя завітало в Здолбунівський район. Тут на базі Мізоцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів» відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я!».

Його організовують працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, яким в цьому допомагає Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. Такі заходи традиційно проводяться у дитячих спеціальних закладах у прохолодні листопад та грудень. Але  попри це, на спортивних майданчиках тут завжди «спекотно».

Цього разу не трапилося винятку і шість команд юних любителів активного дозвілля влаштували між собою справжню баталію, в якій були і перемоги на останніх секундах, і гіркі поразки. Але за підсумком всіх шести командних естафет жоден колектив не відпустив далеко своїх суперників. На більшості стартів різниця між першим та останнім місцем відрізнялася на лічені секунди.

Зрештою, навіть в рівній боротьбі завжди є ті, кому пощастило трішки більше. Цього разу на найвищу сходинку п’єдесталу злетіли «Орли», трішки їм поступилися «Українці», а команда «Стріла» замкнула трійку призерів. Всіх їх, а також переможців конкурсу спортивного малюнку, нагородили під час урочистого закриття змагань.

 

 

Прес-служба "Спорт для всіх" 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Померла психолог Едіт Егер, що пережила Голокост і стала відомою працями щодо ПТСР
0
Читати далі
Канал постачання та збуту наркотиків ліквідували у виправній колонії на Рівненщині
0
Читати далі
Батько розбещував доньку та її однокласницю: на Рівненщині викрили чоловіка
0
Читати далі
ІТ-фахівець з Черкащини завербував мешканця Рівненщини для коригування повітряних атак РФ
0
Читати далі
У Рівному засудили двох державних зрадників
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
Понад 22 тисячі українців виїхало від початку року під захист ЄС
0
Читати далі
Жителька Здолбунова зарізала чоловіка після розпивання спиртного
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок наїзду потяга загинув неповнолітній
0
Читати далі