Вбивцю пенсіонерки з Рівненщини знайшли в Києві

Вбивцю пенсіонерки з Рівненщини знайшли в Києві
0
Вбивцю пенсіонерки з Рівненщини знайшли в Києві

Працівники управління карного розшуку Рівненщини затримали 21-річного жителя Корецького району, який 19 червня вбив пенсіонерку.

Нагадаємо, що про зникнення 70-річної жительки села Жадківка до поліції повідомили сусіди 22 червня. 

На Рівненщині жорстоко вбили пенсіонерку

Зв’язане тіло жінки знайшли у сараї, двері у який були прибиті цвяхами. На шиї експерти виявили сліди від мотузки та ножове поранення в спину. За результатами судово-медичної експертизи смерть пенсіонерки настала внаслідок масивної крововтрати.

Місцеві жителі розповіли правоохоронцям, що тривалий час у пенсіонерки винаймав кімнату 21-річний місцевий житель, який через постійні сварки з рідними проживав окремо. Хлопець за вчинення низки майнових злочинів, будучи ще  неповнолітнім, неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Крім того, хлопець був судимий за дезертирство.

Слідчі зібрали достатньо доказів, аби повідомити про підозру та оголосити його в розшук за вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Сьогодні, другого серпня, за оперативною інформацією поліцейським вдалося затримати хлопця  у Київській області. Корецький районний суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлені волі строком до 15 років.

Досудове розслідування триває, у ході якого слідчі встановлюють усі обставини вчиненого злочину.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі
У Рівному під час ремонту на чоловіка впала вантажівка
0
Читати далі
Як створити криптовалютний гаманець: порядок дій для кожного типу сховища
0
Читати далі
На Рівненщині надають послугу раннього втручання
0
Читати далі
В аварії під Костополем серйозно травмувався водій: медики боряться за його життя
0
Читати далі
Як вберегтися від шахраїв — розповіли рівненські поліцейські
0
Читати далі
У Костополі поліцейські затримали раніше судимого зловмисника за умисне вбивство знайомого
0
Читати далі
Нацполіція знешкодила «шпигунську» схему складання водійських іспитів на Рівненщині
0
Читати далі