«Велике будівництво» модернізує інфраструктуру та створює нові робочі місця  

«Велике будівництво» модернізує інфраструктуру та створює нові робочі місця  
0
«Велике будівництво» модернізує інфраструктуру та створює нові робочі місця  

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, а також з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць. Це вкрай важливо для держави, а особливо в період пандемії коронавірусу, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

 

«Велике будівництво» – реально крута реформа в Україні, яка спрацювала. Не дуже багато реформ спрацювало. «Велике будівництво» дало близько 200 тисяч робочих місць. Хоча після першої, впродовж другої хвилі COVID-19 українці втратили майже 350-400 тисяч робочих місць. А "Велике будівництво" повернуло 200 тисяч, немало», – зазначив глава держави.

 

На його переконання, покращення інфраструктури є однією з головних реформ для будь-якої країни. І про це кажуть світові лідери.

 

Так, наприклад, варто пригадати заяву Президента США Джо Байдена щодо запуску реформи інфраструктури в Сполучених Штатах, бюджет якої – понад 2 трильйони доларів. Такі великі суми вкотре підтверджують важливість реформи не лише в Україні, а й за кордоном.

 

Варто зазначити, що, на жаль, не в усіх українських містах помітні результати цієї програми. Причина в тому, що в містах «Великого будівництва» немає. Тому що немає цих місцевих доріг на балансі «Укравтодору». Але за межами міст всі бачать результат, там українці вже користуються покращеною інфраструктурою. І це сталося завдяки саме президентській програмі «Велике будівництво».

 

Насправді, в Україні завжди так було, що в столиці та в інших містах, де керують більш-менш серйозні мери, дороги були. Навіть якщо з частковим ремонтом, навіть якщо з ямами, але були. А от поза межами міст – взагалі не було доріг, або їх складно назвати «дорогами». Зараз відбувається навпаки – ініційована Президентом програма працює.

 

Відчутні інфраструктурні зміни і в Рівненській області, - говорить керівник обласної організації партії «Слуга Народу» Юрій Ліпський .

 

- Президентський проєкт "Велике будівництво" дає можливість відновити та побудувати надважливі об'єкти нашої області у галузях медицини, освіти, культури, спорту та туризму. Завдяки цій програмі у Рівному стало можливе будівництво нового садочку на Коновальця, а Рівненська обласна лікарня отримала оновлене приймальне відділення. Вже найближчим часом буде здано в експлуатацію Пожежне депо із квартирами для рятувальників. У цьому році заплановане будівництво шкіл в селі ЦепцевичіСарненського району та селі Борбин Дубенськогорайону.

 

А головне, що в рамках цього проєкту ремонтуються та будуються дорожні шляхи. Зокрема, майже закінчено будівництво Північної об'їзної Рівного, триває будівництво доріг Н-22 Устилуг - Луцьк - Рівне, Будки-Кам'янські - Рокитне - Клесів, ділянки від Городця до Антонівки та багатьох інших"

 

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Рада ЄС продовжила тимчасовий захист для українських біженців до 2026 року
0
Читати далі
Колишній працівник та двоє вʼязнів організували наркобізнес у колонії на Рівненщині
0
Читати далі
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті
0
Читати далі
Секрети консолі Microsoft Xbox Series X: функціонал, особливості, переваги
0
Читати далі
Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру
0
Читати далі
Значення вітамінів групи В для організму
0
Читати далі
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі